Select Page

Utrinki iz praznovanja 40. obletnice

Okt 10, 2023

🎉 Praznovanje 40. obletnice naše šole – Nepozabno doživetje! 🎉

V minulih dneh smo praznovali izjemno pomembno prelomnico – 40. obletnico naše šole! Občutek ponosa in veselja se ne da opisati, saj smo skupaj ustvarili nepozaben dan.

Kulturni program, ki smo ga pripravili, je bil čaroben in nam je omogočil, da smo se skozi glasbo, ples in umetnost spominjali preteklih štirih desetletij. Nastopajoči glasbeniki so navdušili s svojim talentom in nas popeljali na čudovito glasbeno potovanje. Hvala Ditka, Emkej Tekochee, @Leonart in @Happy OI Mcweasel, da ste prispevali k temu čudovitemu popoldnevu.

Ob tem jubileju se želimo zahvaliti vsem našim učiteljem, učencem, staršem in vsem, ki so skozi vsa ta leta prispevali k rasti in uspehu naše šole. Skupaj smo ustvarili močno skupnost, ki se je razvijala in rastla.

Še enkrat hvala vsem, ki ste se pridružili naši 40. obletnici in upamo, da se vidimo na naslednjih dogodkih in praznovanjih. 🥳

Accessibility