Select Page

4. a razred

URA TRAJANJE PON TOR SRE ČET PET
0. ura 7.30 – 8.15
1. ura 8.15 – 9.00 ŠPO MAT SLJ TJA DRU
malica 9.00 – 9.20
2. ura 9.20 – 10.05 MAT TJA SLJ SLJ MAT
3. ura 10.10 – 10.55 SLJ SLJ DRU MAT LUM
4. ura 11.00 – 11.45 GUM ŠPO NIT NIT LUM
5. ura 11.50 – 12.35 GUM NIT MAT ŠPO RAČ (lihi tedni)
6. ura 12.40 – 13.25 TJN 3+4 NIP ŠPO DOP TJN 3+4

4. b razred

URA TRAJANJE PON TOR SRE ČET PET
0. ura 7.30 – 8.15 DOD DOP
1. ura 8.15 – 9.00 ŠPO SLJ NIT MAT SLJ
malica 9.00 – 9.20
2. ura 9.20 – 10.05 SLJ MAT NIT DRU LUM
3. ura 10.10 – 10.55 TJA GUM MAT SLJ LUM
4. ura 11.00 – 11.45 NIT ŠPO TJA SLJ MAT
5. ura 11.50 – 12.35 MAT DRU ŠPO RAČ (sodi tedni)
6. ura 12.40 – 13.25 TJN 3+4 NIP ŠPO TJN 3+4

5. a razred

URA TRAJANJE PON TOR SRE ČET PET
0. ura 7.30 – 8.15 NIP ŠPO TJN 5+6 RAČ
1. ura 8.15 – 9.00 SLJ SLJ ŠPO MAT SLJ
malica 9.00 – 9.20
2. ura 9.20 – 10.05 MAT DRU SLJ TJA SLJ
3. ura 10.10 – 10.55 NIT MAT TJA DRU ŠPO
4. ura 11.00 – 11.45 TJA GUM NIT DRU MAT
5. ura 11.50 – 12.35 ŠPO GUM NIT LUM
6. ura 12.40 – 13.25 LUM
7. ura 13.30 – 14.15 TJN 5+6

5. b razred

URA TRAJANJE PON TOR SRE ČET PET
0. ura 7.30 – 8.15 NIP ŠPO TJN 5+6 RAČ
1. ura 8.15 – 9.00 SLJ MAT ŠPO MAT MAT
malica 9.00 – 9.20
2. ura 9.20 – 10.05 SLJ SLJ TJA DRU SLJ
3. ura 10.10 – 10.55 MAT TJA SLJ LUM ŠPO
4. ura 11.00 – 11.45 NIT DRU NIT LUM GUM
5. ura 11.50 – 12.35 ŠPO DRU NIT TJA GUM
6. ura 12.40 – 13.25 NIP ŠPO fantje
7. ura 13.30 – 14.15 TJN 5+6

6. a razred

URA TRAJANJE PON TOR SRE ČET PET
0. ura 7.30 – 8.15 TJN 5+6 RAČ
1. ura 8.15 – 9.00 SLJ GOS 6a/1 + TIT 6a/2 TJA TIT 6a/2 MAT / diferencirana ura
malica 9.00 – 9.20
2. ura 9.20 – 10.05 MAT GOS 6a/1 + TIT 6a/2 SLJ / diferencirana ura GOS 6a/1 + TIT 6a/2 MAT
3. ura 10.10 – 10.55 NAR TJA ŠPO GEO TJA / diferencirana ura
4. ura 11.00 – 11.45 TJA SLJ GOS 6a/2 + TIT 6a/1 NAR SLJ
5. ura 11.50 – 12.35 GOS 6a/2 + TIT 6a/1 SLJ GOS 6a/2 + TIT 6a/1 MAT ŠPO
6. ura 12.40 – 13.25 TIT 6a/1 NIP ŠPO fantje ŠPO ZGO
7. ura 13.30 – 14.15 NIP ŠPO dekleta + TJN 5+6

6. b razred

URA TRAJANJE PON TOR SRE ČET PET
0. ura 7.30 – 8.15 TJN 5+6 TIT GOS RAČ
1. ura 8.15 – 9.00 TIT ZGO TIT GOS MAT / diferencirana ura
malica 9.00 – 9.20
2. ura 9.20 – 10.05 TIT GEO SLJ / diferencirana ura ŠPO fantje MAT
3. ura 10.10 – 10.55 MAT TJA ŠPO dekleta NAR TJA / diferencirana ura
4. ura 11.00 – 11.45 TJA SLJ ŠPO fantje SLJ SLJ
5. ura 11.50 – 12.35 NAR SLJ TJA MAT ŠPO dekleta
6. ura 12.40 – 13.25 NIP ŠPO fantje ŠPO dekleta ŠPO fantje
7. ura 13.30 – 14.15 NIP ŠPO dekleta + TJN 5+6
Accessibility