Select Page

7. a razred

URA TRAJANJE PON TOR SRE ČET PET
0. ura 7.30 – 8.15 IP TJN 1 IP TJN 1
1. ura 8.15 – 9.00 TJA SLJ NAR DKE TJA / diferencirana ura
malica 9.00 – 9.20
2. ura 9.20 – 10.05 ZGO MAT ŠPO GEO ZGO
3. ura 10.10 – 10.55 ŠPO MAT GUM SLJ DKE
4. ura 11.00 – 11.45 SLJ TJA GUM MAT / diferencirana ura NAR
5. ura 11.50 – 12.35 MAT GEO SLJ / diferencirana ura TJA NAR
6. ura 12.40 – 13.25 IP ŠZS IP LSN I + IP SPH IP FILOZOFIJA + IP ANI
7. ura 13.30 – 14.15 IP LSN I + IP SPH

7. b razred

URA TRAJANJE PON TOR SRE ČET PET
0. ura 7.30 – 8.15 IP TJN 1 IP TJN 1
1. ura 8.15 – 9.00 TJA SLJ GEO GUM TJA / diferencirana ura
malica 9.00 – 9.20
2. ura 9.20 – 10.05 SLJ MAT ŠPO GUM NAR
3. ura 10.10 – 10.55 ŠPO MAT TJA SLJ NAR
4. ura 11.00 – 11.45 DKE NAR ZGO MAT / diferencirana ura GEO
5. ura 11.50 – 12.35 MAT DKE SLJ / diferencirana ura TJA ZGO
6. ura 12.40 – 13.25 IP ŠZS IP LSN I + IP SPH IP FILOZOFIJA IP ZGO
7. ura 13.30 – 14.15 IP LSN I + IP SPH

8. a razred

URA TRAJANJE PON TOR SRE ČET PET
0. ura 7.30 – 8.15 IP MD 8 IP ŠZZ
1. ura 8.15 – 9.00 KEM MAT MAT FIZ KEM
malica 9.00 – 9.20
2. ura 9.20 – 10.05 SLJ FIZ MAT TJA SLJ
3. ura 10.10 – 10.55 TJA BIO SLJ ŠPO MAT
4. ura 11.00 – 11.45 ZGO BIO LUM ZGO TJA
5. ura 11.50 – 12.35 GEO ŠPO LUM SLJ
6. ura 12.40 – 13.25 DKE IP TJN 2 + IP SPH IP FILOZOFIJA + IP LSN II + IP ANI IP ZGO
7. ura 13.30 – 14.15 IP TJN 2 + IP SPH IP LSN II

8. b razred

URA TRAJANJE PON TOR SRE ČET PET
0. ura 7.30 – 8.15 IP MD 8 IP ŠZZ
1. ura 8.15 – 9.00 SLJ FIZ MAT KEM BIO
malica 9.00 – 9.20
2. ura 9.20 – 10.05 FIZ SLJ MAT ZGO SLJ
3. ura 10.10 – 10.55 TJA GEO SLJ ŠPO ZGO
4. ura 11.00 – 11.45 KEM MAT TJA GUM MAT
5. ura 11.50 – 12.35 DKE ŠPO GUM GEO TJA
6. ura 12.40 – 13.25 IP TJN 2 + IP SPH IP FILOZOFIJA + IP LSN II IP ZGO
7. ura 13.30 – 14.15 IP TJN 2 + IP SPH IP LSN II

9. a razred

URA TRAJANJE PON TOR SRE ČET PET
0. ura 7.30 – 8.15 IP IŠ fantje
1. ura 8.15 – 9.00 MAT TJA SLJ ŠPO SLJ
malica 9.00 – 9.20
2. ura 9.20 – 10.05 ŠPO ZGO FIZ SLJ GEO
3. ura 10.10 – 10.55 SLJ SLJ ZGO MAT BIO
4. ura 11.00 – 11.45 BIO GEO MAT TJA FIZ
5. ura 11.50 – 12.35 TJA KEM MAT KEM LUM
6. ura 12.40 – 13.25 DOP MAT IP NEM 3 + IP ANI LUM
7. ura 13.30 – 14.15 IP IŠ dekleta IP NEM 3

9. b razred

URA TRAJANJE PON TOR SRE ČET PET
0. ura 7.30 – 8.15 IP IŠ fantje
1. ura 8.15 – 9.00 MAT TJA SLJ ZGO SLJ
malica 9.00 – 9.20
2. ura 9.20 – 10.05 KEM KEM BIO SLJ BIO
3. ura 10.10 – 10.55 SLJ SLJ GEO MAT GEO
4. ura 11.00 – 11.45 FIZ ŠPO MAT TJA ŠPO
5. ura 11.50 – 12.35 TJA ZGO MAT LUM FIZ
6. ura 12.40 – 13.25 DOP MAT IP MD 9 IP NEM 3 + IP ANI + IP FILOZOFIJA LUM
7. ura 13.30 – 14.15 IP MD 9 + IP IŠ dekleta IP NEM 3
Accessibility