Select Page

Šolski plesni festival – področno tekmovanje

Maj 15, 2022

Petek 13. je bil za nas vse prej kot “nesrečen” dan. Na OŠ Markovci je potekalo področno tekmovanje v okviru Šolskega plesnega festivala, katerega se je udeležilo šest živahnih deklet z naše šole – Lia Babič, Nina Kelemina, Kaja Kelemina, Tia Škrjanec, Dea Lorber in Neli Mršič.  Sodelovala so v kategoriji šolska plesna produkcija, torej z lastno koreografijo, ki so jo sestavile in utrjevale pod mentorstvom učiteljice športa. 

Na tekmovanju je sodelovalo enajst šol s podravske in koroške regije, nekateri posamično, drugi v parih, mi v skupini! Dekleta so zasedla odlično 3. mesto in le za las zgrešila uvrstitev na državno tekmovanje! Posnetek njihovega nastopa si lahko ogledati na naslednji povezavi: https://video.arnes.si/watch/3zd33jxdl925

Dekleta, iskrene čestitke! Ponosni smo na vas!

Accessibility