Šola v naravi – 5. razred – Kope (1. dan)

Feb 22, 2022

Petošolci OŠ Leona Štuklja smo dočakali težko pričakovani teden šole v naravi. Zjutraj smo iz šolskega parkirišča odrinili proti Lukovemu domu na Kopah. Prispeli smo v pravi snežni vihar, v meglo in veter. A že po kosilu in namestitvi v sobe se je zgodilo nekaj fantastičnega – vreme se je umirilo in doživeli smo prijetno, lepo zasneženo smučarsko popoldne. Nekateri so na smučke stopili praktično prvič, spet drugim so le-te stare znanke. Prav zato smo se na smučišču ločili po sposobnostih in nekateri so se učili prvih smučarskih korakov, spet drugi pa so švigali po zasneženih strminah. Prav vsem pa je bilo skupno to, da smo preživeli nepozaben, vesel, nasmejan in dogodivščin poln prvi dan naše šole v naravi.