Select Page

POSAMIČNO ATLETSKO TEKMOVANJE

Maj 29, 2022

V četrtek, 26.5. je potekalo posamično atletsko tekmovanje, katerega se je udeležilo kar nekaj učencev in učenk naše šole. V tekaških diaciplinah se je na 60 m pomerila sedmošolka Ajna Bešič, ki je osvojila 15. mesto, na 300 m sta tekla vsak v svoji kategoriji Matijas Maguša (mlajši učenci, 7.mesto) in Ayan Arslani (starejši učenci, 13. mesto). V teku na 600 m sta sodelovali sedmošolki Kaja Kelemina (18. mesto) in Olja Rak (21. mesto) ter šestošolka Mila Alfirević (15. mesto). Na najdaljši tekaški preizkušnji, to je teku na 1000 m si je osmošolka Lana Ogrinc pritekla 3. mesto in bronasto kolajno! Naši učenci so nastopili tudi v tehničnih disciplinah! V metu vortexa se je izkazal Andrej Savković, ki je osvojil 8. mesto, v skoku v daljino je Tim Kajbič osvojil 5. mesto, zlato kolajno pa si je z odličnimi 143 cm priskakal Taj Onič! Vsem učencem in učenkam iskreno čestitamo!

Accessibility