21.12.2018, 4. šolsko uro, se je na naši osnovni šoli pouk v tem koledarskem letu zaključil. Vsi učenci in učenke ter delavci in delavci šole smo se zbrali v šolski avli, kjer smo praznovali skupaj z našo Slovenijo. Spomnili smo se, da so se naši stari starši pred sedaj že pred 28 leti odločili ZA samostojno Slovenijo in skupaj odkrivali, kako lepa je pravzaprav ta naša dežela in kako ponosni smo lahko nanjo.

Proslavo je popestril šolski pevski zbor, ki je zares odličen, prav tako pa so nam zapeli prvošolčki, zaplesale majhne balerine, naše domoljubje pa smo krepili ob poslušanju recitacij prelepih domovinskih pesmi in odlomkov. Ob koncu nas je nagovorila še ga. ravnateljica, ki je ob tej priložnosti v vse domove šolarjev in delavcev šole poslala tudi prisrčne želje ob prihajajočih praznikih.

Lepo je bilo!