Karierni sejem

Nov 10, 2020

Dragi devetošolci!

Prišel je čas, ko morate začeti razmišljati kam naprej v srednjo šolo in kakšen poklic bi želeli opravljati v prihodnosti. Vsako leto učenci 9. razredov nekaj časa posvetijo spoznavanju poklicev in različnih srednjih šol. Ker v letošnjem letu predstavitve kariernih vsebin v živo niso mogoče, vam bodo te vsebine predstavljene kar iz domačega računalnika ali prenosnega telefona.

Od ponedeljka, 16. 11. 2020 do petka, 20. 11. 2020 bo za učence osnovnih šol potekal VIRTUALNI KARIERNI SEJEM 2020 – Sejem poklicev in izobraževanja. Učenci boste lahko v tem času kadarkoli kliknili na spodnjo povezavo in se priključili sejmu. V virtualnem prostoru se boste lahko sprehodili med stojnicami in prisluhnili predstavitvam različnih poklicev ter pomembnih obšolskih dejavnosti.

POVEZAVA DO VIRTUALNEGA KARIERNEGA SEJMA: https://www.karierni-sejem.si/

Za vsa vprašanja smo vam na voljo na: milena.grudnik@os-leon.si

Lepo vabljeni.

Šolska svetovalna služba