V sodelovanju z Odbojkarsko zvezo Slovenije in Odbojkarskim klubom PRO Volley bo v ponedeljek, 27.5., od 13. ure na naši šoli potekala velika promocijska akcija letošnjega Evropskega prvenstva v odbojki, ki bo premierno potekalo tudi na slovenskih tleh.
V sklopu dogodka bodo pred šolo postavljena mini odbojkarska igrišča kjer bodo lahko učenci šole in tudi obiskovalci prikazali svoje odbojkarsko znanje. Na ogled bo postavljena tudi uradna žoga prvenstva, obiskali nas bodo tudi nekateri reprezentanti, ki se bodo družili z mladimi nadobudneži ter jih učili odbojkarskih prvih.
Dogajanje bodo popestrile tudi nagradne igre, promocije sponzorjev ter praktične nagrade za tiste, ki se bodo najbolje odrezali v odbojkarskem kvizu.
V primeru slabega vremena bo dogajanje prestavljeno v šolsko telovadnico.

Se vidimo na Štuklju!