VPIS V SREDNJO ŠOLO

Mar 24, 2020

Vse devetošolce in njihove starše/skrbnike obveščamo o naslednjem obvestilu, ki smo ga prejeli iz Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport glede vpisov v srednjo šolo:

Naj še enkrat povemo, da bodo srednje šole, ki še niso izvedle preizkusov nadarjenosti in so vpisni pogoj v nekatere srednješolske izobraževalne programe, v katere se želijo prijaviti vaši devetošolci, ali razgovorov z devetošolci, ki se prijavljajo za vpis v športne oddelke, te aktivnosti izvedle po izteku ukrepa začasnega prenehanja vzgojno-izobraževalne dejavnosti. Posledično bo prestavljen tudi rok za prijavo za vpis v srednje šole za prihodnje šolsko leto. O spremenjenih, natančnih datumih pa vas bomo obvestili naknadno, zato brez skrbi!