»Leon Štukelj« preko radijskih valov

Apr 11, 2019

V letošnjem letu smo se odzvali tudi na vabilo Radia Slovenske Gorice, ki v svoji rubriki: Iz osnovnošolskih klopi, objavlja kratke oddaje, ki jih pripravijo učenci in mentorji osnovnih šol v Mariboru in okolici.

23. marca 2019 so tako ob 10. uri dopoldan, na frekvenci 96,4, predvajali tudi kratko radijsko oddajo o naši, Osnovni šoli Leona Štuklja iz Maribora, ki smo jo v celoti pripravili učenci in mentorji naše šole. Predstavili smo kratko zgodovino naše šole, se pohvalili z organiziranimi dogodki ob letošnji 120-letnici rojstva Leona Štuklja, predstavili naša že tradicionalna projekta Z odra na oder ter Štukelj ima talent. Vsebino smo popestrili s posnetkom našega pevskega zbora, na katerega smo tako ponosni. Prav tako so sodelovali učenci vseh razredov s pesmimi, sestavki in mislimi, ki so jih ustvarili sami.

Prisluhnite …